AVM’lerdeki Foodcourt Alanları

AVM lerdeki yemek katlarında tüketicinin ortalama 34 dakika harcadıkları belirlenmiştir.

AVM içi mağazaların bu noktalardan sadece bir-iki adım ilersinde olmaları ekranların yarattığı dinamizm sayesinde pasif tüketiciyi aktif hale getirebilme gücü vardır.

Food court reklamcılığının arkasındaki operasyon birçok şekillerde olabilir, yani herkes bu etten bir parça alabilir.

Markaların Digiboardlar ile etkili bir satış yapmasını sağlayan bu sistemlerde reklam planlamak en akılcı yoldur.

 

Digiboard mecralarında yayın için hazırlanacak içeriklerin metnin en iyi okunabilirliği için, mümkün olduğunca renk kontrastı kullanın.

Ön plan ve arka plan arasındaki kontrast, herhangi bir mesafeden okumanın kolaylığı için en önemli faktörlerden biridir.

Renkli metin parlak bir zeminde kullanılıyorsa, kontrast çekici değildir; En iyi kontrast, beyaz metinde koyu renkli arka planlara karşı sonuç verir.

Bu, izliyenlerin iyi görebiliyor olmasını önemli derecede destekler ve yazı tipinin daha uzaktanda okunabilmesini sağlar.

 

Medya planlama perspektifinden bakarsak Digiboard ekran networkleri yepyeni, keyifli bir iletişim dönemini açıyor.

Kısaca tüketicinin evinin dışında zamanını değerlendirirken her noktada doğru içerik ile varolmayı hedefleyen bir stratejik yaklaşım kapsamında Palladium food courttaki yenilen ve herbiri 15m2 olan LED ekranlarında yer almayı ihmal etmeyin.

Günde 40.000 kişinin ziyaret ettiği Palladiumdaki bu yeni ekranlarda ki içeriğiniz süper HD olarak yayınlanacaktır.

 

Digiboard ekran izleyicisi; Dijital içerik tasarımının kritik öneme sahip bir parçası, hedef kitleyi  doğru tespit edip, hedef kitleye uygulanabilir şekli ile hazırlanmalıdır.

İzleyici dikkat süresi Çoğu araştırma, pazarlamacıların izleyicinin dikkatini çekmek için sekiz saniye  sürdüğünü kabul eder.

Kısa sürede insanları cezbetmek için en önemli mesajın ilk sekiz saniye içinde görsel olarak en iyi görüntüleneceği ve yorumlandığı bir şekilde iletilmesi gerekiyor.

Digiboard ekranları 2018 medya planınızın önemli bir mecrası olmalıdır.

 

Digiboard’larda yayınlanan Dijital içeriğiniz ilgi ve katılımı artırıyor . Intel’in yaptığı bir araştırma, dijital iletişimlerin statik panolardan % 400 daha fazla dikkat çektiğini tespit etti.

Sayısız sayısal iletişim stratejileri ve teknoloji ilerlemeleri vardır, on yıldan daha kısa bir süre önce, içerik, çoğunlukla animasyonsuz çoğunlukla düşük kalitede statik görüntülerdi.

LED teknolojisindeki ilerlemeler, göz kamaştırıcı animasyon ve geçişlerin kullanılmasına izin verdi. Bu yeni gelişmelerle içerik şimdi ilgi çekici, canlı ve sanatsal olabilir.

Digiboard ekranları ile doğru yerde, doğru içerik ile doğru kişilere ulaşabilirsiniz. www.digiboard.com.tr

We&rsquore basically living paycheck to paycheck&mdashso write my essay to nerdymates.com it kills me to have to pay for full-time camp for two kids each summer.