Digiboard’un senesi 2017!

Digiboard Yılbaşı YemeğiHiçbir zaman yerinde saymamaya özen gösteren, aynı bulunduğu sektör gibi genç ve dinamik bir yapıya sahip olan Digiboard için 2017 senesi de oldukça hareketli geçti. Sahip olduğu mecralarda bulunan ekranlarını yenileyen ve reklam verenlerine kusursuz hizmet için çalışan Digiboard, 2017’de %100’lük büyüme oranıyla Türkiye’de Digital Signage’ın marka yüzü olmaya devam etti.

Yaz mevsimine girerken ilk yenilmesini tatil yörelerine ulaşımda kilit bir rolü olan Bodrum-Milas Havalimanı’nda yapan Digiboard, havalimanında şu an 3 adet 15’er metrekarelik Full HD özelliğe sahip ekranlarıyla ve 6 adet de 65 İnç’lik yine Full HD yayın yapabilen ekranlarıyla en doğru hedef kitleye ulaşıyor. Ayrıca Bodrum Havalimanı’nda bu yenilenmeye kayıtsız kalmayan reklam verenleriyle tüm “Slot”larını doldurmayı başaran Digiboard, en doğru mesajı en doğru hedef kitleye ulaştırmayı bir kez daha başardı.

Digiboard-Ofis

AVM Network’ünde Yenilenme

Sonbahar ve kış mevsimlerine yaklaşırken İstanbul’un en gözde alışveriş merkezlerinden Akbatı AVYM, Palladium AVM ve 212 AVM’de halihazırda bulunan ekranlarını yenileyerek, eklemeler yaparak mecralarını kuvvetlendiren Digiboard, ilk olarak Akbatı’daki 28 ekranına ek 2 adet 65 İnç’lik Dijital Totemler koyarak yayın kalitesini artırdı. Yine 212 AVM’ye de eklenen 5 adet 65 İnç’lik Dijital Totem ile mecranın tüm noktalarında hedef kitleyle en kaliteli etkileşim sağlandı.

Yıl içindeki 2. en büyük yatırımını İstanbul Ataşehir’in tartışmasız en gözde AVM’si olan Palladium’da gerçekleştiren Digiboard, buradaki 15 metrekarelik 2 adet LED Ekranını Full HD yayın özelliğine sahip yine 2 adet LED Ekran ile değiştirdi.

Yatırımlarına yeni yılda da devam edecek olan Digiboard, herkese sağlık ve mutluluğun olduğu, tüm dileklerinin gerçekleştiği unutulmayacak bir yıl diler. En doğru mesajı en doğru hedef kitleye ulaştırmak için bu yıl da Digiboard ekranlarında olun, dijitalden ayrılmayın.

But this is tricky for different countries and different publication dates writemypaper4me see this list of countries for essay writing service their copyright length.