Digiboard ekranları ile mesajlarınızın tüketicinize en iyi şekilde iletilmesi için yeni medya düzeninin temsilcisi olma konusunda ısrarcıyız.

Bodrum iç hat terminali, Palladium AVM, Akbatı AVYM ve 212 AVM’de bulunan  ekranlarımızı yeniledik, boyutlarını büyüttük ve ilaveler yaparak bu mecralar içinde insanların baktığı her yerde olmaya çalıştık.

Mecra mukayesesinde ekranların konumlanması, boyutları, dikkat çekici olmaları ve kaliteleri ile değerlendirme yapılmalıdır.

Bugün, dijital ve gerçek yaşam deneyimleri ile büyümeyi, heyecan yaratmayı öğreniyor ve uygulama için mücadele ettiği bir dünyada yaşıyoruz.

Cesur yaratıcılık parlak fikirlere yol açtığında, Digiboard ekranları ile mesajlarınızın tüketicinize en iyi şekilde iletilmesi için yeni medya düzeninin temsilcisi olma konusunda ısrarcıyız.

Bu güncellemelere rağmen devam etmeye mecbur olduğumuz ilkeler vardır: reklamveren istekleri, kaliteye olan bağlılığımız, yetenekli, dinamik ekibimiz ve dijital görsel iletişim endüstrisini yeni boyutlara taşımaya olan tutkumuz.

Hayatın içinde yer almak için Digiboard en doğru seçim.

Meanwhile, q4 2014, the first full quarter with new 5s and 5c models around, saw apple’s overall smartphone market share grow from 6 to 7 percent phone spy for https://trymobilespy.com/ in china.