Dijital Veya Bilgi Çağı

İçinde bulunduğumuz döneme “Dijital veya bilgi çağı” diyebiliriz,

Dünyamızda bilgisayarın doğası ve üretkenliği, teknolojinin neredeyse tüm yönleriyle kullanımı, insan aktivitesinin dijital olması etkileşimi tamamlayıcı özelliklerdir.

Dijital ekranlar, akıllı telefonlardan menü kartlarına, yol bulma, oyun konsolları, reklam alanları vb. dünyanın zaten egemen olduğu teknolojiyi inkâr edilemez hale getirmiştir. Dijital ekran çözümleri, işletmeleri dijitalleşmeye yönlendirir.

Reklamcılıkta özellikle bu ekranları kullanarak sizin markanız diğerlerinden öne çıkıyor. Parlak, canlı, kristal netliğindeki ekranlar içeriklerinizi en etkin şekliyle tüketicinize iletir.

Palladium AVM’ye montajını gerçekleştirdiğimiz 2 adet LED ve Bodrum Havalimanı’ndaki son teknoloji ‘Videowall‘lar yüksek kalite sağlayarak ürününüzü tüketicinin gözünde zenginleştirir.

Eşsiz Müşteri Deneyimi; İnternet üzerinden satışlar hız kazanmasına rağmen fiziksel alışveriş her zaman farklı bir deneyim oldu.

Yaratıcılık ve çok yönlülük, dijital ekranlar ile yapılabilecek sonsuz olasılıkların bir özü. İçeriği uzun süre görülebilir mesafelerde ve büyük boyuttaki ekranlarda bulundurmak iletişimdeki başarıyı artıracaktır.

Farklı reklamlar sunabilirsiniz, farklı zaman aralıklarında değişik içerikler, izleyicileri etkili bir şekilde hedeflemenize yardımcı olacaktır.

Dijital Veya Bilgi Çağı

Dijital Veya Bilgi Çağı

İzleyenlerin % 70’i dijital ekranları faydalı ve eğlenceli buluyorlar. Aynı zamanda izleyenlerin %30’u satın alma yönünde aktif hale geliyorlar.

Pi helps in searching for planets outside www.dissertationauthors.com/ dissertations services our solar system.